O firmie

Nasz klub powstał w 2000 roku, skupiając wokół siebie młodych ludzi i dając im możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Jego otwarcie przełamało panujące w naszym mieście stereotypy ówczesnych siłowni. Objawiło się to przestronnością klubu, funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym klimatem, który do dziś jest zasługą naszych Klientów.

Pomysł stworzenia fitness klubu z prawdziwego zdarzenia okazał się celny. To skłoniło nas do dalszego poszukiwania rozwiązań, które zadowolą naszych Klientów. W związku z tym w roku 2004 siłownia została przeniesiona do lokalu przy Al. Jana Pawła II 2 D, ze względu na korzystniejsze dla Klientów wejście do budynku.
Obecnie znajdujemy się w naszej trzeciej, najdogodniejszej dla Klientów lokalizacji (główna ulica miasta), tj. przy Al. Jana Pawła II 13/42 E (tzw. Białe Domy).

Dysponujemy największym w mieście wyborem jeśli chodzi o sprzęt siłowy (STRIVE, Bauer Fitness, Life Fitness), doskonale wyposażoną siłownią dla Pań i Panów, pozwalającą na komfortowe odbywanie treningu.
Wielu z naszych Klientów to kobiety i im również zapewniamy najlepsze warunki i różnorodność zajęć, pozwalających na kształtowanie wymarzonej sylwetki, m.in. na profesjonalnie prowadzonych zajęciach aerobiku, fitball, tae-bo, hi-low, dance, STEP oraz na elektrycznych bieżniach, dających w krótkim czasie niesamowite efekty i przeznaczonych dla osób w każdym wieku.

Jesteśmy cały czas otwarci na nowe rozwiązania, planujemy ciągły, systematyczny rozwój.
Od grudnia 2010 r. oferujemy nowe sale, nowy sprzęt (profesjonalne elektryczne bieżnie LIfe Fitness , Cybex) z wieloma programami  dające naszym Klientom jeszcze więcej możliwości w skutecznym kształtowaniu sylwetki.


Celem Klubu TOP GYM  jest kształtowanie świadomości młodych i nie tylko młodych ludzi na temat uprawiania sportu, prozdrowotnego trybu życia i tym samym dbania o siebie.


Serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których zdrowie jest wartością!
Gwarantujemy zawsze najniższe ceny, największą różnorodność sprzętu i dobrą zabawę!